Mapa strony
Start // Oferta // Zawieszenia

ZAWIESZENIA

Zawieszenie

 

Zawieszenie pojazdu składa się z trzech podstawowych elementów: opon, sprężyn zawieszenia i amortyzatorów. W celu zapewnienia ciągłego kontaktu pojazdu z nawierzchnią wszystkie te podzespoły muszą być sprawne. Podstawową funkcją amortyzatora jest utrzymanie kontaktu koła z nawierzchnią drogi.

Amortyzatory zapewniają kontakt opon z nawierzchnią oraz ograniczają swobodny ruch sprężyn zawieszenia. Amortyzatory mają decydujący wpływ na zapewnienie komfortowego a co najważniejsze, bezpiecznego prowadzenia pojazdu. Nawet jeśli opony i hamulce są sprawne, uszkodzony amortyzator będzie wpływał na utratę kontaktu opony z nawierzchnią.

 


BILSTEIN - potrzebne informacje o firmie i ofercie. Kilka zdań o firmie BILSTEIN, historii, działalności, udziałach w sporcie samochodowym i planach rozwojowych. Musimy także napisać kilka zdań o aktualnej ofercie i produktach firmy.

Info - Oferta - Rodzaje

katalog BILSTEIN online - - - > link - kliknij

 

 

koni

Firma KONI powstała w 1857 roku w Oud Beijerland w Holandii jako producent uprzęży i tapicerki do powozów konnych.

Po 1950 roku firma rozwijała się, stając się z małego, lokalnego przedsiębiorstwa międzynarodową firmą, specjalizującą się w produkcji amortyzatorów, z oddziałami we Francji, w Niemczech i Stanach Zjednoczonych oraz siecią niezależnych dystrybutorów w ponad 90 krajach na wszystkich kontynentach.

Dziś firma KONI znana jest na całym świecie jako producent wysokiej klasy amortyzatorów do samochodów osobowych, wyścigowych, pojazdów użytkowych i specjalnych oraz taboru kolejowego.

Amortyzatory KONI są zawsze projektowane indywidualnie do danego pojazdu, dzięki czemu zapewniają najwyższą jakość, trwałość i spełniają wszelkie wymagania dotyczące komfortu i bezpieczeństwa jazdy.

Info - Oferta - Rodzaje

Katalog KONI online - - - > link - kliknij

KONI SPECIAL

 

prod_235_Czerwone amortyzatory KONI Special są opracowane specjalnie dla kierowców, którzy cenią pewność prowadzenia swojego samochodu.Zapewniają one poprawę komfortu i doskonałe trzymanie się nawierzchni zwiększając poziom bezpieczeństwa; są dostępne dla większości produkowanych samochodów. Każdy amortyzator jest specjalnie opracowany, "szyty na miarę", a jego charakterystyka optymalizowana pod kątem zastosowania w konkretnym samochodzie. W ten sposób KONI Special jest zawsze najlepszym wyborem: zarówno przy wymianie zużytego amortyzatora jak i przy poprawianiu właściwości jezdnych samochodu.

 

 

KONI SPORT

 

KONI oferuje kierowcom preferującym sportowy charakter jazdy starannie opracowaną gamę amortyzatorów sportowych.Koni Żółta linia zapewnia wyjątkowe trzymanie się nawierzchni i kierowalność przy zachowaniu akceptowalnego poziomu komfortu. Charakterystyka tych amortyzatorów powoduje pewne prowadzenie, redukcję kołysania i znoszenia nadwozia. Amortyzatory z systemem regulacji zewnętrznej zapewniają dostrajanie parametrów zawieszenia w łatwy i szybki sposób.


AMORTYZATORY KONI sprzedawane są tylko w parach. Ceny podane są za 1 sztukę !!!

Wymiana jednego amortyzatora jest niedopuszczalna przez wszystkich uznanych producentów.

 

 


Zestawy zawieszeń firmy Weitec produkowane są zgodnie z normą DINISO9001 w procesie zimno-zwojowym. Szlachetne stale krzemowe i specjalistyczne procesy utwardzania jak i końcowe epoksydowe powlekanie dają najwyższą jakość i doskonałe sportowe prowadzenie.

Zalety obniżenia to: sportowy wygląd, lepsza przyczepność dzięki obniżeniu punktu ciężkości, krótsza droga hamowania.

Asortyment ponad 800 kompletów sprężyn i doskonale dostrojonych amortyzatorów połączony jest w serie GT bez możliwości regulacji twardości i serię TX, w której istnieje możliwość regulacji twardości. Doskonałe komplety zawieszeń serii Ultra spełniają wymogi najbardziej wymagających kierowców.

Zawieszenia sportowe Ultra GT
Zawieszenia sportowe serii Ultra GT są to wysokogatunkowe a mimo to przystępne cenowo kompletne zawieszenia, przy czym dzieki zastosowaniu nowoczesnych kompletów dobrej jakości, gwarantowany jest długi okres uzytkowania.

Zawieszenia gwintowane Hicon GT
Zawieszenie gwintowane serii Hicon GT z amortyzatorami bez regulacji twardości umozliwia obniżenie pojazdu z dokładnością co do milimetra. Specjalna budowa umozliwia głębsze obniżenie niż w przypadku seryjnych zawieszeń.

Zawieszenie gwintowane Hicon TX
Zawieszenia gwintowane serii Hicon TX przeznaczone są dla entuzjastów sportu motorowego, którzy chca dopasować auto do swoich potrzeb i możliwości.
Zawieszenia te dają bowiem nie tylko możliwość ustawienie wysokości pojazdu z dokładnością co do milimetra ale również regulacji zewnętrznej.

Katalog WEITEC online - - - > link - kliknij
? Więcej informacji o zawieszeniach na stronach producentów: www.koni.com; www.weitec.de  

? Jeśli masz jakieś pytania dotyczące tych produktów lub potrzebujesz pomocy w dobraniu
odpowiedniego zestawu do Twojego auta, skontaktuj się z nami. KONTAKT