Start // Oferta // Orurowania do samochodów // Orurowanie - ładne czy praktyczne?

Orurowanie - Wady?

Tuning: orurowanie samochodu

To "obowiązkowe" wyposażenie wielu terenówek. Upiększa, pomaga czy może przeciwnie - przeszkadza?

Lśniące, chromowane rury zdobią bardzo dużo terenówek. Można nawet przyjąć, że im auto rzadziej bywa w terenie, tym bardziej prawdopodobne, że będzie miało orurowanie. Dlaczego? Bo "kangurka" spośród wszystkich elementów tuningu rzeczywiście najbardziej potrafi upiększyć terenówkę.

Orurowania prosto z Bazaru ? - Montaż Orurowania.

W ostatni czasy coraz wiecej pojawilo sie orurowań wrecz niebezpiecznych dla uzytkowników pojazdów w nie wyposazonych. Drogi materiał wyjsciowy do produkcji orurowań wysokiej jakosci, zmusza małych importerów do sprowadzania ich z krajów spoza Unii (Turcja, Chiny, itd ).

Pomijając jakość najwiekszym zagrozeniem jest sposób ich montażu. Chcac zwiekszyc sprzedaz oferuja orurowania mocowane tylko u dołu auta !! Powoduje to niebezpieczęnstwo odkręcenia sie takiego orurowania i niestabilne zachowanei sie podczas jazdy. Każde orurowanie powinno byc mocowane w 4 miejscach do tego przeznaczonych ( el. Nosnych ). Najczęściej jest to belka zderzaka i podłuznice u spodu samochodu. Unikajmy wiec sprzedawców chcacych nam zamocować orurowanie tylko u dolu pojazdu na 2 zaczepy.Sprawdzmy wiec czy orurowanie jest mocno i stabilnie zamocowane. Mozna powiedziec ze za nie mozna podniesc samochód. Pamietajmy o tym.. Nie obujmy sie w orurowanie uniwersalne ktore mozna zaczepic do kazdego samochodu od spodu. !!