Mapa strony
Start // Griggs Racing // 2005-2009 Mustang / Shelby // Filtry K&N do Mustanga

Filtry Oleju Powietrza


 • Specjalne filtry oleju - 65 zl/szt


oil_filter_mustang
 • Zamienne filtry oleju dla większej liczby marek samochodów osobowych, ciężarówek, motocykli i pojazdów ATV
 • Większość filtrów kasetowych ma 1'' (samochodowe) lub 17 mm (motocyklowe) nakrętkę do klucza ułatwiającą wyjmowanie
 • Konstrukcja odpowiednia do pracy z dużymi obciążeniami
 • Wysoka przepływność
 • Doskonałe filtrowanie
 • WOOilFilt

 

Specjalne filtry oleju K&N
Z powodu swojej wytrzymałości i łatwości wyjmowania, specjalne filtry oleju K&N do samochodów i motocykli szybko stają się ulubionymi filtrami konsumentów. U góry ścianek większości naszych filtrów kasetowych jest wspawana nakrętka sześciokątna, którą można odkręcić normalnymi narzędziami.

Wytrzymała konstrukcja umożliwiająca działanie w skrajnych warunkach
Filtry olejowe K&N charakteryzują się wieloma parametrami przewyższającymi wymagania większości pojazdów. Dzięki zastosowaniu przez nas grubszych ścianek kaset filtry są mocniejsze i mają większą wytrzymałość, co zmniejsza ryzyko uszkodzenia przez kamienie i gruz skalny. Wytrzymała konstrukcja pozwala wytrzymać wyższe ciśnienie oleju, jakie jest stosowane podczas wyścigów i nie grozi rozerwaniem filtra. W otworze wywierconym w nakrętce mocowana jest linka zabezpieczająca. Linka zabezpieczająca wymagana jest w wielu typach wyścigów. Zapobiega ona wypadaniu na tor filtrów oleju, które wybuchły, co stanowiłoby zagrożenie dla innych pojazdów uczestniczących w wyścigu. Ten drobiazg techniczny zapewnia spokój konsumentom, którzy marzą tylko o tym, aby być najlepszymi.

Pracują z najnowszymi syntetycznymi olejami silnikowymi
Filtry oleju K&N są idealne dla najnowocześniejszych syntetycznych olejów silnikowych. Uważa się, że syntetyczny olej silnikowy daje lepszą przepływność w niskich temperaturach i jednocześnie zapewnia najwyższą ochronę przed uszkodzeniami termicznymi.

 • Zamienne filtry panelowe powietrza juz od 190 zl/szt


Zamienne filtry powietrza K&N
 • Wysok przepŁyw powietrza przy doskonałym filtrowaniu
 • Konstrukcja zwiększająca moc i przyśpieszenie
 • Łatwe do mycia i przeznaczone do wielokrotnego użycia
 • Konieczność czyszczenia dopiero po przejechaniu do 80 000 km (50 000 mil), zależnie od warunków eksploatacji
 • K&N Million Mile Limited Warranty® (1 600 000 km)
 • Poziom emisji zgodny z przepisami we wszystkich 50 stanach USA.
 • Oszczędny filtr powietrza K&N będzie służyć przez cały okres eksploatacji samochodu, motocykla lub pojazdu ATV
 • Pracuje z elektroniką pojazdu stanowiącą oryginalne wyposażenie fabryczne
 • Przyjazny dla środowiska

Oryginalny wysokoprzepływowy filtr powietrza dla rynku samochodowego
Firma K&N konstruuje, produkuje i ulepsza wysokoprzepływowe filtry powietrza od 1969 roku. Jesteśmy firmą działającą na całym świecie, która skonstruowała i wyprodukowała ponad 2 400 różnych typów wysokoprzepływowych filtrów powietrza pasujących do większości pojazdów osobowych, motocykli i ATV. Nasze produkty są częściej stosowane w pojazdach niż podobne produkty innych producentów, jesteśmy również wynalazcami kategorii wysokiej przepływności, ale również technologii wysokiej przepływności, która jest wykorzystywana w naszych wyrobach.

Ochrona silnika i filtrowanie
Filtry powietrza firmy K&N są tak skonstruowane, aby uzyskiwać wysoki, praktycznie nieograniczony przepływ powietrza przy jednoczesnym zachowaniu poziomów filtrowania zapewniających długą żywotność silnika. Nasze zamienne filtry powietrza do samochodów w zwykle dodają 1-4 koni mechanicznych mocy. Nasze wysokoprzepływowe filtry z wkładem z gazy bawełnianej można myć, wielokrotnie używać i budować tak, aby były w pełni sprawne przez cały okres eksploatacji samochodu lub motocykla. Filtry powietrza K&N składają się z czterech do sześciu arkuszy gazy bawełnianej ułożonej warstwami pomiędzy dwoma arkuszami aluminiowej siatki drucianej. Taki materiał jest składany harmonijkowo i nasączany olejem, co poprawia zdolność filtrowania i ogólną wydajność filtrowania. W rezultacie otrzymujemy filtr powietrza, który pozwala na pobrania znacznie większej ilości powietrza do silnika, który można myć i wielokrotnie używać oraz który ochroni silnik przez cały okres eksploatacji pojazdu.