Mapa strony
Start // Oferta // Kosmetyki / Pielęgnacja // Pielęgnacja Opon i Felg

Pielęgnacja Opon i Felg

product_g13508Hot Rims Mag and Aluminum Polish

Pasta do czyszczenia, polerowania i ochrony aluminium (262 g)

Stwórz lustrzany połysk na chromowanych i aluminiowych powierzchniach dzięki paście Hot Rims® Mag and Aluminum Polish. Sformułowana dla stworzenia niewiarygodnego rezultatu, pasta Hot Rims® Mag and Aluminum Polish jest bezpieczna, szybko usuwa oksydację, zmatowienia i zabrudzenia. Jesteś zmęczony używaniem niebezpiecznych i nieprzyjemnie pachnących produktów, które ciężko się nakłada? Pasta Hot Rims® Mag and Aluminum Polish ma przyjemny cynamonowy zapach, a puszka szeroki otwór ułatwiający nabierane pasty.

• Szybko i łatwo usuwa oksydację
• Wspaniały rezultat bez użycia niebezpiecznych chemikaliów i nieprzyjemnego zapachu

 product_G16108Hot Rims Chrome Polish

Środek do czyszcznia, polerowania i ochrony chromu (236ml)

Hot Rims Chrome Polish zawiera wyjątkową formułę, aby nadać chromowanym powierzchniom oślepiający, lustrzany połysk w parę minut. Specjalne związki ścierne usuwają zmatowienia i pył z klocków hamulcowych nie powodując mikrozarysowań, które mogą zmniejszyć połysk chromu. Zaawansowane związki zawarte w kremowej formule pozwalają na dokładne i bezpiecznie uzyskanie maksymalnego wizualnego rezultatu. Dzięki unikalnemu zapachowi, braku toksycznych chemikaliów i łatwemu nakładaniu oraz polerowaniu produkt Hot Rims Chrome Polish jest referencyjnym środkiem do pielęgnacji Chromu.


product_G9524
Hot Rims All Wheel Cleaner
Środek do czyszczenia felg (710ml)

W przeciwieństwie do większość produktów do czyszczenia felg dostępnych dzisiaj na rynku nasz produkt Hot Rims jest bezpiecznym środkiem do wszystkich rodzajów felg nawet wieloczęśćowych, wypolerowanych i chromowych. Po prostu zastosuj produkt Hot Rims na chłodną felgę i pozwól by wysoce efektywne, neutralizujące odczynniki przeniknęły w brud i osad z klocków hamulcowych, rozbijająć i odspajająć je od powierzchni. Nastyępnie zmyj osad wodą , aby odsłonić błyszczącą powierzchnię.

• Bezpieczny dla felg chromowych, polerowanych, wieloczęściowych
• Usuwa kurz z klocków hamulcowych i asfalt
• Nie zawiera kwasów

product_g14024Hot Rims Chrome Wheel Cleaner
Środek do czyszczenia felg chromowanych (710ml)

Nie ma lepszego produktu dla chromowanych felg! Środek Hot Rims Chrome Wheel Cleaner jest nieporównywalny z jakąkolwiek formułą na świecie w usuwaniu z chromu brudu i kurzu z klocków hamulcowych. Dzięki unikalnym odczynnikom usuwa uporczywe zabrudzenia,a nasza nowa formuła (Xtreme Cling Foam) jest stworzona, aby energicznie czyści pionowe powierzchnie. Rozbija brud oraz osad i pozostawia brylantowy połysk.

• Bezpieczny dla felg chromowych
• Usuwa kurz z klocków hamulcowych i asfalt

 

Hot Shine Tire Spray Trigger
product_G12032
Środek do pielęgnacji i nabłyszczania opon (912 ml)

Meguiar’s pierwszy wprowadza regulowany zawór rozpylacza! Trwały środek do opon z wygodnym rozpylaczem cieczy. Po prostu wybierz odpowiednie ustawienie dla twojego profilu opony a następnie rozpyl produkt i po wszystkim. Ten system nie zostawia żadnych zakapań, zacieków albo brudnych plam. Wysoce odporne na wodę polimery połączone z Antyozonantami, to technologia, która utrzyma twoje opony dłużej czarniejszymi zapobiegając pękaniu, brązowieniu i przedwczesnemu starzeniu. Formuła wysokiego połysku stworzy na twoich oponach tak zwany ”wet-look” z ciemnym połyskiem.

• Szybki i łatwy w użyciu dzięki regulowanej szerokości natrysku
• Wysoki połysk

 


Środek do pielęgnacji i nabłyszczania opon (473 ml)

product_G7516Meguiar's Endurance High Gloss

Środek do pielęgnacji i nabłyszczania opon (473 ml)

Opona nigdy nie wyglądała tak dobrze na tak długo. Unikalna formuła produktu Endurance powstrzymuje opony od brązowienia i utrzymuje ich czarny kolor przez tygodnie nie zależnie od śniegu ,deszczu czy słońca. (Wysoki połysk)

  • Piękne opony na tygodnie niezależnie od pogody
  • Wysoki połysk
  • Zaoszczędź pieniądze dzięki długotrwałemu działaniu

product_g13124

 

Meguiar's NXT Generation Insane Shine Tire Spray - preparat do pielęgnacji i nabłyszczania opon 710ml

Meguiar's NXT Generation Insane™ Tire Shine Spray jest ekstremalnym produktem jeżeli chodzi o połysk opon – głęboki, ciemny „wet look „ szybko i łatwo ... po prostu pryśnij na oponę. Formuła ESP (Engineered Synthetic Polymers) połączona z antyozonantami stworzy blask jak lustro, który będzie trwał przez tygodnie i zapobiegał brązowieniu i przedwczesnemu starzeniu się opon.

  • Szybki i łatwy w użyciu
  • Ultra wysoki połysk
Pojemność: 710 ml

Nasza Oferta jest tu pokazana tylko pobieznie.

Sa tu zaprezentowane najbardziej popularne produkty kupowane w Naszej firmie. Jeżeli Panstwa interesuje info odnosnie innych produktow, jestesmy do dyspozycji. Caly Katalog ..