Mapa strony
Start // Griggs Racing

Griggs Racing

Griggs RacingZestaw instalowany w Mustangach Griggs GR40. Pierwszy z naszych systemów wyścigowych dla platformy S197. Pozwala zamienić Mustanga w płynnie oraz dobrze prowadzącego się “zabójcę” Porsche. Niezależnie czy jedziesz swoim Mustangiem na prostych czy krętych drogach, ten zestaw gwaranuje znaczną poprawę osiągów. Jest to najbardziej popularny z systemów SLA.

 

Czy jestes na torze wyścigowym lub na ulicy, najlepiej obserwować eleganckie linie np Porsche jak znika w lusterku wstecznym za Mustangiem Griggs Racing GR40. Mustang zostal zaprojektowany do ogromnych mocy, lecz nie do ogromnych predkości. Najlepszym sposobem jest polączenie i poprawienie trakcji w Mustangu za pomoca najlepszego znanego zawieszania GR40. Dostepne jest ono w 3 wersjach:

Street, Track, lub Race, GR40 Mustang został zaprojektowany dla jednego celu. Byc najszybszym , najlepszym pojazdem na drodze i nietylko. Lecz fabryczne zawieszenie powoduje to ,że jest to niemożliwe i zarazem uciążliwe w osiągnięciu celu. System zawieszenia GR40 zapewnia niesamowita wydajność i zrownowazenie pojazdu. Jest on takze najbardziej wytrzymałym systemem na nasze drogi. Najwyzsza jakosc wykonania, w znaczącym stopniu przewyzsza konkurencje która pragnie choć w minimalnym stopniu dorownac Griggs Racing.

Wybór należy do Ciebie.