Mapa strony
Start // Oferta // Elementy chromowane // Nakładki na tylny zderzak

Nakładki na tylny zderzak

Nakładki na błotniki

Nakładki na tylny zderzak: o produkcie   toolsinstrukcja

n10an1an2aresized_Bez nazwyresized_nakładka tyl zd 053resized_zderz

 

Załadunek bez zarysowań?

Podczas załadunku ciężkie bagaże stawiane są na lakierowanym tylnym zderzaku. Jest to przyczyną powstających zarysowań. Skutecznym rozwiązaniem jest zastosowanie estetycznej, łatwej w montażu i wytrzymałej nakładki na zderzak wykonanej ze stali szlachetnej z dodatkiem elastycznych poliuretanowych wytłoczek. Nakładki na zderzak projektowane są z myślą o konkretnym modelu pojazdu z uwzględnieniem jego specyfikacji technicznej. Jednorodny szlachetny materiał, precyzja wykonania, łatwość montażu, wysoki poziom estetyki i wytrzymałość sprawiają, że nakładki wyróżniają się na tle konkurencji pod względem:

  • technologicznym,
  • użytkowym,
  • estetycznym.

Nakładki na zderzak skutecznie chronią Twój zderzak przed uszkodzeniami wynikającymi z załadunku i rozładunku bagażu podczas codziennej eksploatacji samochodu. Zarysowania, pęknięcia, odpryski lakieru – nie istnieją – z nakładką na zderzak.

Nakładki są w pełni odporne na niekorzystne działanie detergentów stosowanych w myjniach samochodowych. To co wyróżnia nasz produkt to również zastosowanie wysokiej jakości dwustronnej taśmy samoprzylepnej.

Nakładki na zderzak w procesie produkcji są perfekcyjnie wycinane technologią laserową. Podobnie jak w przypadku listew progowych nie ma mowy o najmniejszych błędach w dopasowaniu. Pasja motoryzacyjna, którą wspólnie dzielimy sprawia, że stale poszerzamy naszą ofertę nakładek na zderzak.

  • nakładki na zderzak z zagięciem stalowe
  • nakładki na zderzak z zagięciem aluminiowe ryflowane

2ab49a4b-1174-4481-a554-b2b1e6e48af1zderzak_zagiety_aluzderzak_zagiety_alu1zderzak_zagiety_stalzderzak_zagiety_stal1zderzak_zagiety_stal2zderzak_zagiety_stal3zderzak_zagiety_stal4zderzak_zagiety_stal5

 

Wyróżnij się, spraw by Twój samochód był inny niż wszystkie.