Mapa strony
Start // Oferta // Bus Tuning // Vito I // ukl. Hamulcowy

BUS VITO 638 Hamulce

Problemy z Hamulcami rozwiążą te oto produkty. Satysfakcja Gwarantowana.

zakres

Klocki do Vito
Doskonałej jakości, standardowe klocki hamulcowe

Zgodne z normą Reg90
Produkowane z najwyższej jakości materiałów.
Bardzo wytrzymałe, przeznaczone do codziennego użytku

grenstuf
GREENSTUFF

Udoskonalone w nową formułę V4 klocki hamulcowe serii GREEN STUFF ustanawiają nowy standard, według którego osądzani są inni producenci klocków sportowych. Domieszki włókien nieżelaznych i innych dodatków z najnowszych dostępnych technologii, podniosło wydajność tych klocków, oraz wydłużyło ich żywotność od 100% do 200%. Podczas gdy zapylanie może być teraz uważane za "poniżej średniej" (dużo mniejsze niż w większości oryginalnych klocków hamulcowych), wydajność i siła hamowania tych klocków zachwyci każdego użytkownika szybkich samochodów sportowych. Klocki Greenstuff są używane w mistrzostwach świata Ginetta w Wielkiej Brytanii od roku 1998, w mistrzostwach świata formuły 600 w latach 1997,1998,1999,2000,2001 aż do dziś! Zgodność z normą Reg90 oraz bardzo wysoka górna granica temperatury pracy 650OC powoduje, że klocki GREEN STUFF V4 nie są tylko unikalnym rozwiązaniem zgodnym z normą Reg90 , ale również zapewniają doskonałą siłę hamowania już od zimnych hamulców! Ponadto są przyjazne dla tarcz hamulcowych redukując temperaturę ich pracy o około 100-150OC, co powoduje znaczną redukcję jej zniekształceń.

tarczeTURBO GROOVE

Poszerzona łukowata szczelina wzmaga przepływ chłodnego powietrza, powodując obniżenie temperatury klocków i tarczy hamulcowej, równocześnie odprowadzając pył, brud i gorące gazy lepiej niż prosta, która może wypełnić się rdzą i stać się nieefektywna. Nawiercone otwory odprowadzają gazy powierzchniowe przy hamowaniu z dużej prędkości jednocześnie nie osłabiając struktury tarczy jak przy wierceniu na wylot, co zmniejsza szansę uszkodzenia tarczy po długim użytkowaniu.

Płyny hamulcowe EBC DOT 4 dot4
Sportowy płyn hamulcowy EBC BF307+ może być zastosowany we wszystkich motocyklach, samochodach oraz pojazdach ATV które wcześniej używały płynów DOT4. Jego podwyższony punkt wrzenia(307°) redukuje efekt gąbczastych hamulców oraz zwiększa odporność układu na wysokie temperatury poprawiając jednocześnie dozowalność. Zastosowanie tego płynu znacznie zmniejsza korozję przewodów. Zalecany do samochodów i kierowców o najwyższych wymaganiach sprzętowych zarówno podczas codziennej jazdy jak i sportu.

Płyn BF004 jest standardowym płynem o korzystnej cenie , do zastosowania z produktami serii standard.

BF 004 - 14 pln (DOT 4 - 250ml) posiadający temperaturę wrzenia 260°C
BF 307+ - 52 pln (DOT 4 - 500ml) posiadający temperaturę wrzenia 307°C