Mapa strony

Oslony Podwozia Silnika i Skrzyni biegów

Osłony SHERIFF są produkowane w nowoczesnej fabryce firmy Metalloproduktcja w Sankt Petersburgu.

Osłony są wykonane z blachy aluminium w oparciu o fabryczną dokumentację samochodów. Dzięki temu pasują bez wiercenia i spawania. Odbiorcy osłon zwracają uwagę na szczeliny chłodzące miskę olejową oraz przemyślnie wykonane otwory do spuszczania oleju i wymiany filtra.


Zabezpieczenie podwozia przed bezpośrednim uszkodzeniem to tylko jedna z wielu funkcji. Osłony są świetnym zabezpieczeniem przed kurzem, wodą, drobnymi kamykami, które w wielu samochodach dostają się do komory silnika właśnie od dołu i mogą spowodować uszkodzenia. Warto wspomnieć przed zimą, że groźne dla auta są nie tylko koleiny i bryły lodu ale i dzikie zwierzęta, które będą szukać ciepła pod maską. Osłona skutecznie utrudnia im dostęp do odpoczynku na głowicy i podgryzania kabli.

Kto skrupulatnie zapisuje wydatki na paliwo przeżyje miłą niespodziankę. Osłona na tyle wygładza aerodynamikę podwozia, że odczujemy spadek zużycia paliwa przy przejazdach pozamiejskich.

 

Namawiamy do zakupu osłon do samochodów osobowych, które najczęściej są najniższe i mają najsłabsze zabezpieczenie spodu, do samochodów dostawczych, którymi jeżdżą zwykle handlowcy i inni pracownicy, do samochodów 4x4 i pickup, które ciężko pracują na budowach, wreszcie do wszelkich samochodów rekreacyjnych.

W zwiazku z Ciagle poszezajaca sie ofertą prosimy o kontakt z nami. tel +48 728 874 140 lub zapraszamy do sklepu.
Oslona Silnika Podwozia Aluminiowa

Materiał: aluminium 6 mm.

Montaż odbywa z wykorzystaniem fabrycznych punktów mocowań.

Podstawowe plusy osłony pod silnik:

  • zabezpieczenie dolnej części bloku silnika i miski olejowej przed zniszczeniem w wyniku uderzenia o podłoże (w momencie w którym samochód porusza się w głębokich koleinach),
  • zabezpieczenie komory silnika przed uszkodzeniami mechanicznymi (drobne kamienie, żwir, wystające korzenie),
  • zmniejszenie wpływu czynników atmosferycznych na podzespoły elektryczne i elektroniczne,
  • zabezpieczenie komory silnika przed zwierzętami, które wchodzą pod samochód w poszukiwaniu ciepła,
  • ochrona przed kurzem, wodą i błotem.