Mapa strony

Orurowania do samochodów

 

To nie są jednorazowe produkty wyprodukowane w polskich garażach lub w niskobudżetowych fabrykach chińskich!

 

Posiadamy bardzo szeroki wybór wzorów do większości modeli.

Offerte Roll Bar Polandflaga_rosja

  • Wykonane z najwyższej jakości stali nierdzewnej, polerowanej.
  • Wykonane z najwyższej jakości stali nierdzewnej - polerowanej.
  • Z rur o średnicy od 60 d0 80 mm.
  • Scianka grubości 2,3 mm
  • Charakteryzuje je estetyka oraz solidność wykonania, co zwiększa bezpieczeństwo w razie kolizji.
  • Większość elementów montażowych dostosowana jest do istniejących już otworów fabrycznych samochodu, co zmniejsza ingerencje w układ jezdny.
  • Każdego klienta traktujemy indywidualnie, co daje możliwość dopasowania do dowolnego modelu orurowania.
  • Prowadzimy sprzedaż wysyłkową (za zaliczeniem pocztowym) wg. obowiązujących stawek Poczty Polskiej
  • Stali odbiorcy mogą liczyć na możliwość uzgodnienia indywidualnych warunków współpracy.
  • Możliwość montażu zakupionego orurowania bezpośrednio u nas.


dacia_orurowanie

 

W przypadku montażu staramy się nie ingerować w nadwozie auta. Dlatego najczęściej akcesoria montowane są do do otworów już występujących w pojeździe.

Duże okno

Wielu z nas chce, aby nasza terenówka, którą poruszamy się po drogach wyróżniała się wśród innych samochodów. Istnieje wiele sposobów, by zwiększyć atrakcyjność naszego pojazdu. Jednym z najważniejszych jest tuning optyczny.

Najlepszą rzeczą do podrasowania wyglądu naszego samochodu terenowego niewątpliwie jest orurowanie. Orurować można praktycznie każdy samochód, lecz najlepszy efekt uzyskamy, montując orurowanie w samochodzie terenowym. Dzięki zastosowaniu orurowania nasz samochód nabierze naprawdę agresywnego wyglądu. Sprawi, ze będziemy czuli się jak posiadacze całkiem nowego samochodu. A wszystko to przyczyni się do tego, że każdy będzie oglądał się na ulicy za naszym samochodem.

Na orurowanie samochodu składają się poszczególne elementy:
• Orurowanie przednie
• Orurowanie boczne
• Orurowanie tylnie

Orurowanie można także zamontować w samochodach osobowych typu van lub busach. Wyobraźmy sobie Volkswagena Transportera z orurowanym przodem, tyłem oraz bokami. Jego wygląd całkowicie odbiega od standardów tego modelu samochodu, samo auto wydaje się mieć więcej mocy oraz sportowego charakteru. Orurowanie jest jednym z tych akcesoriów, które nie spowoduje, że nasz samochód będzie wyglądał kiczowato, a wręcz przeciwnie, wzbudzi zazdrość wśród innych użytkowników naszych dróg. Ciekawostką jest to, że spotyka się także orurowania samochodów dostawczych i ciężarowych, co sprawia, że tego typu auta wyglądają jeszcze bardziej potężnie.

W części samochodów już w fabryce montuje się orurowania. Natomiast samochody typu off-road, które nie posiadają orurowania tracą po prostu swój charakter. W pojazdach off-road stosuje się orurowanie nie tylko ze względów estetycznych, ale również praktycznych oraz ze względów bezpieczeństwa.

Decydując się na zakup orurowania, wybierzmy asortyment firmy, która produkuje akcesoria z wymaganą homologacją. Dzięki temu nasze orurowanie będzie formalnie w pełni legalne i nie będzie naruszało prawa. Jeśli zakupimy rury do naszego auta, z pewnością będziemy pod wrażeniem nowego wyglądu posiadanego przez nas samochodu